Contact

Adres
Oorkaan
De Kempenaerstraat 11b
1051 CJ Amsterdam

info@oorkaan.nl
+31 (0) 20 6202828

Routebeschrijving

KvK nummer: 341 543 79
BTW nummer: NL 8105 9153 4B01

CONTACT OORKAAN-TEAM

Caecilia Thunnissen – Artistiek Directeur – caecilia@oorkaan.nl
Marion Jonk – Hoofd Positionering en Educatie – marion@oorkaan.nl – T. +31 20 2440212
Hugo Bijlsma – Hoofd Bedrijfsvoering – hugo@oorkaan.nl – T. +31 20 2440213
Erin Coppens – Dramaturg en Hoofd internationalisering – erin@oorkaan.nl
T. +31 20 2440217
Saskia Driessen – Artistiek Assistent & Boekingen Nederland – saskia@oorkaan.nl T. +31 20 2440218
Emily Perez – Marketing en Communicatie – emily@oorkaan.nl – T. +31 20 2440215
Marielle de Boer – Fondsenwerving – marielle@oorkaan.nl – T. +31 20 2440214
Mariateresa Buttarelli – Bureauproducent (inter)nationale tourproducties – productie@oorkaan.nl
T. +31 20 2440219
Selma Hanzon – Productieleider Cellokrijgers & Caravan – selma@oorkaan.nl
T. +31 20 2440210
Jeroen Duijvendak – Technisch Producent – jeroen@oorkaan.nl

Het Oorkaan-Team is tijdens kantooruren bereikbaar per mail of telefoonnummer. Het algemene e-mailadres van Oorkaan is info@oorkaan.nl en telefoonnummer: 020 – 620 28 28. Voor meer informatie over alle Oorkaan-medewerkers zie hier en kijk bij het TEAM.

Privacy Statement

Als je gebruik maakt van onze site dan ga je akkoord met ons privacy statement. Het privacy statement lees je hier.